KONST / Litografier / Färglitografi 15364371
nr 1536 4371
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Komposition. Signerad, numrerad 231/375. Färglitografi, bildmått: 40x57 cm, yttermått inklusive ram: 57x72 cm
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
500 kr
måndag 24 april 2023
kl 20:52:45
24 apr
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg